KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7473447
nr 747 3447
Etsning
bredd: Nehrman, "Hemmastadd", akvatint, signerad, 28x25
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 mars 2012
kl 17:02:22
400 kr