KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7473447
nr 747 3447
Etsning
bredd: Nehrman, "Hemmastadd", akvatint, signerad, 28x25
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 mars 2012
kl 17:02:22
400 kr
Etsning
nr 747 3447
Etsning
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 450 kr |
måndag 19 mars 2012 |