KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7473447

nr 747 3447

Etsning

bredd: Nehrman, "Hemmastadd", akvatint, signerad, 28x25

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 19 mars 2012
kl 17:02:22